מוקד מכירות - "תיקשור - Contact Center" מפעילה מוקד מכירות (outbound), המתמחה במכירת מוצרים תוך התבססות על שיטת תגמול ייחודית ומתקדמת לעובדיה.

מוקד גיוס ידידים ותרומות - "תיקשור - Contact Center" בעלת ניסיון רב-שנים בארץ ובעולם בענף ייחודי זה של גיוס תרומות, תוך הבנת צרכיו המיוחדים של כל ארגון.

טיפוח ידידים - "תיקשור - Contact Center" פיתחה מיומנות ומודל יחודי שמופעל בארה"ב ובאירופה שמטרתו הגדלת מעורבות החברים/ידידים בפעילות הארגון. החברה מפעילה שירות ייחודי זה ללקוחות נבחרים לשם טיפוח ידידי הארגון, תוך ניהול תיקשורת אישית שוטפת עם הידידים, העברת מידע שוטף על הפעילות של הארגון לאורך השנה, ביצוע סקרי שביעות רצון, איתור מתנדבים ומתן מענה לבקשות הידידים.

מוקד השפעה והפעלה פוליטי - "תיקשור - Contact Center" מפעילה מוקדים יעודיים עבור מועומדים הרצים בבחירות. לאיגודים מקצועיים, לפריימריס, בבחירות המוניציפאליות ולבחירות לכנסת ועוד.

רישום לכנסים – הצורך לוודא את הנוכחות בכנסים, בוועידות ובאירועים הפך לצורך חיוני הן בעיצוב האירוע המתוכנן והן בחיסכון בעלויות. "תיקשור - Contact Center" מבצעת את האישור באמצעות הטלפון והדואר האלקטרוני ואתר אינטרנט יעודי.

שרות לקוחות - "תיקשור - Contact Center" מנהלת מוקדי שרות לקוחות תוך הקמת בסיס נתונים מפורט ע"ג תוכנה יעודית שפותחה לצורך כך, מנהלת רישום הסטוריית שיחות השרות, מגיבה ללקוחות במשלוח דואר מתאים או משלוח מייל יעודי ומעבירה לנציגי הפירמה משובים בזמן אמת.

חברים במועדוני לקוחות - "תיקשור - Contact Center" תגייס לקוחות למועדון, תנהל רוטינה של שרות, תפעל להחזרת נוטשים, תבצע מכירות או העברת מסרים ותשתתף בתהליך הגורם להגדלת שווי ערך הלקוח.

סקרים ושאלונים – מוקד הסקרים של "תיקשור - Contact Center" ערוך לבצע סקרים מגוונים בטלפון, בהתאם לצורכי הלקוחות. פעילות זו מתבצעת בשיתוף ובליווי של מכון סקרים מקצועי, או בשיתוף מכון "הבית" של מזמין הסקר.


צור קשר:


טלפון : 073-2606666 :Phone
פקס : 073-2606600 :Fax
מייל: E-mail: tikshure@tikshure.co.il

: contact us


רחוב הרברט סמואל 44   Herbert Samuel Street
חדרה 38362  Hadera
ישראל Israel